TRX

TRX

  • Lekce trvá 50 minut
  • max. počet na lekci je 7 osob
  • rezervace na tel. 737 154 607 nebo
    na recepci fitness 776 764 464

Co je to TRX?
-TRX  je nejžádanější fitness nářadí posledních let. Je to cvičební pomůcka, která by neměla chybět ve vybavení žádného trenéra nebo fitness centra. Přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu.

TRX buduje vaší svalovou sílu a rovnováhu. TRX umožňuje efektivní trénink celého těla. Při cvičení na TRX používáte svou vlastní tělesnou hmotnost.

-TRX byl vyvinut americkými vojenskými, speciálními jednotkami, kteří TRX hojně využívají při svých náročných trénincích. TRX plně ve světě využívají profesionální sportovci, vojenské a policejní oddíly, outdoorová centra a provozovatelé bootcampu.

Pro koho je vhodné TRX?

Ať je vaším cílem rehabilitovat po zranění, zvyšovat fyzickou kondici nebo vrcholově soutěžit, patří k tomu trénink s TRX.

Co znamená zkratka TRX?

Význam těchto tří písmen je zkratka pro Total – body Resistence Exercises. V překladu, česky to znamená: „cvičení na všechny svaly těla, neboli závěsný systém.“

Jak TRX funguje?

TRX je závěsný systém, který se skládá z nastavitelných popruhů. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce a druhá je zavěšena na TRX. Díky sklonu těla k podložce se dá jednoduše manipulovat se zátěží. Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla. Proto je vhodný opravdu pro každého!

Proč zrovna TRX cvičení?

Cvičení na TRX se může zdát snadné!? Opak je ale pravdou.TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly, o kterých jste doposud nevěděli! Cvičením s TRX výborně procvičíte koordinaci těla, každý cvik je proveden za pomocí zpevnění celého těla a rovnováhy.

Fotogalerie

X