Můj příběh

Začátky:

Jako studentka jsem se věnovala házené, bojovým sportům a cvičení v posilovně, ráda jsem si chodila zaběhat. V oboru fitness působím od roku 2010, kdy jsem odešla ze státní služby u Policie ČR.

Jako trenérka jsem ve svých začátcích předcvičovala skupinové lekce a zároveň se věnovala také individuálním tréninkům klientů.

Při skupinových lekcích jsem ale postrádala právě onen individuální přístup ke klientovi.  Nedokázala jsem se smířit s tím, že spousta lidí cvičí špatně a že nelze ve větších skupinách uhlídat správnost a kvalitu cvičení, aby si klient neublížil.

PRVNÍ FITKO:

V roce 2013 jsem otevřela v Otrokovicích na Sport centru svoje první cvičební prostory s názvem DV Fitness.

Fungování fitka jsem postavila na principech:

  • Individuální přístup
  • Důraz kladen na kvalitu cvičení
  • Maximální počet lidí ve skupině 5 cvičících

Začala jsem trénovat malé skupinky lidí max. po 5 lidech, kde je v silách trenéra skupinu kvalitně odcvičit a uhlídat správnost dýchání, zapojení správných svalů do pohybu. Každý nově příchozí zájemce absolvoval úvodní konzultační hodinu a poté několik prvních lekcí samostatně, aby si osvojil alespoň základy cvičení a poté se mohl zapojit do skupiny

V dubnu 2014 jsem  otevřela  již větší cvičební prostory na Městské poliklinice v Otrokovicích, kde sídlíme doposud. V roce 2016 jsem rozšířila svoje služby osobního trenéra také o skupinové cvičení alpinning a v následujících dvou letech také o skupinová cvičení TRX, Attack na bříško, cvičení na BOSU, FYZIO cvičení s fyzioterapeutem, cvičení pro těhotné a cvičení pro ženy po porodu a proti inkontinenci.

X